O nás

Jsme profesionálové v oboru tvorby webových prezentací a poskytování doplňkových služeb v oblasti online marketingu. Vytváříme jednoduchá a efektivní řešení, která mají smysl.

Náš tým

Avatar Image

Mirek Kotlár

CEO

Mirek je pravý nadšenec do webových technologií a online marketingu. Již během svého studia programoval desítky webových stránek a ve své zkušenosti sbírá již přes deset let.

Julie Jurštaková

Zákaznická Podpora

Julča vystudovala žurnalistiku, ale zákaznická podpora jí přirostla k srdci. Julča je známá pro svůj profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Radost jí přináší především spokojení zákazníci.

Avatar Image

Honza Spáčil

UI Expert, SEO

Honza je nadšencem designu a webové použitelnosti. Každý web posuzuje dle jeho účelu. Jeho koníčkem je také SEO, které praktikuje na webových stránkách klientů, ale i na vlastních projektech.

Růst nám umožnili především spokojení klienti

Trocha naší historie

„Historie WP Marketu započala, když jsem se při svých studiích začal věnovat zakázkovému kódování a úprav webových stránek v různých společnostech. Již v této době jsem přemýšlel, proč se vše dělá tak složitě. Klienti, kteří se potřebovali věnovat především obchodu a marketingu, byli neustále zatahováni do složitosti webových technologií. Postupem času jsem se tak stále více a více věnoval WordPressu, který mi svoji jednoduchostí dával smysl. Nestavěl jsem tak „kanóny na vrabce“, vytvářel jsem jednoduchá a efektivní řešení, se kterým byli moji klienti spokojeni. Vzniknutí WP Marketu a jeho růst mi umožnili především spokojení klienti, kterým za tuto možnost děkuji.“

Tomáš Němec, CEO

Spokojení zákazníci

Avatar Image

“ Spolupráce s WP Market.cz byla více než uspokojivá. Webové stránky jsem zakoupila velice výhodně a po pár měsících spolupráce je umím ovládat již sama. I přesto občas využívám doplňkových služeb a jsem spokojena. ”

Martina Večeřová

Blogerka
Avatar Image

“ WP Market mohu vřele doporučit. Na českém trhu se jedná o špičku co se týče rychlosti dodání a efektivity celého řešení. To, co bych se musel učit dlouhé měsíce nebo  draze platit u konkurence mám na WP Marketu mnohem levněji. Tomáše a jeho tým doporučuji.”

Radim Slejšek

Manager

Jste připraveni stát se naším zakazníkem?

Tak neváhejte a kontaktuje nás kliknutím na tlačítko níže.